live

Після Супрун до Ілона Маска по допомогу звернулось посольство України

Ілон Маск

фото - flickr.com

У посольстві наголосили на готовності співпрацювати, бо людям у лікарні потрібні апарати ШВЛ

Посольство України звернулось до власника компанії Tesla Ілона Маска з проханням надати апарати штучної вентиляції легенів. Про це повідомляє “Голос Америки”.

“Україна - друга за величиною країна в Європі з населенням майже 40 мільйонів. Пандемія в Україні наближається до піку, квітень буде найважчим. Людям в лікарнях потрібні апарати штучного дихання. Ми готові співпрацювати”, - написало посольство.

Цей твіт було розміщено під дописом Ілона Маска у соцмережі від 31 березня, де він пише, що має “додаткові апарати штучного дихання, схвалені Адміністрацією з продовольства та медикаментів США”.

“Доставимо у світі за регіонами доставки Tesla. Пристрій та доставка - безкоштовно. Єдина умова, що вони одразу потрібні пацієнтам, а не будуть зберігатись на складах”, - написав Маск.

Раніше повідомлялося, що колишня керівниця Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун попросила главу компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска відправити в Україну апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), однак бізнесмену порадили з нею не мати справ, а вести перемовини з головою держави Володимиром Зеленським.

Loading...