Після інциденту у поїзді "Маріуполь-Київ" в "Укрзалізниці" обіцяють проводити раптові перевірки потягів

Укрзалізниця

Керівництво компанії проводить переговори щодо супроводження потягів поліцією

Директор з пасажирських перевезень АТ "Укрзалізниця" Олександр Толкачов заявив, що після події, яка трапилася у поїзді "Маріуполь-Київ" вночі 31 липня, компанія обіцяє проводити раптові перевірки потягів. Про це він сказав під час брифінгу щодо інциденту із побиттям і спробою зґвалтування Анастасії Лугової, який транслював телеканал ZIK.

"Ми сьогодні довели інформацію до всіх поїзних бригад, проводимо інструктаж і будемо проводити раптові перевірки.

У цьому випадку вона (провідниця вагону, де стався напад на пасажирку, – ред.) повинна була викликати начальника поїзда, який повинен з'явитися до цього вагону, ізолювати нападника та викликати працівників поліції", - зазначив Толкачов.

Крім того, він додав, на сьогодні ведуться перемовини, щоб поліція супроводжувала потяги, однак поки це питання не погоджено.

Новини за темою: У журналістки Анастасії Лугової, на яку напали в потязі, погіршився стан здоров’я

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді сполученням "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд Київа заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової.

Крім того, у зв'язку з побиттям жінки у поїзді "Маріуполь-Київ" низку працівників "Укрзалізниці" буде звільнено.

До слова, телеведуча телеканалу ZIK Наташа Влащенко має намір подавати до суду на експомічника депутата VIII скликання Тараса Писаржевського, через те, що він назвав "медіапроститутками" її та журналістку "Інтера", яку днями побили в поїзді "Маріуполь-Київ".

Loading...