live

Пік епідемії COVID-19 в Україні очікується в квітні, - МВС

Антон Геращенко

Заступник глави МВС наголосив, що насправді хворих на COVID-19 в країні значно більше

Пік епідемії коронавірусу в Україні очікується в період між 15 і 25 квітня цього року. Про це 1 квітня повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Facebook.

"Порівняйте динаміку виявлення інфікованих в Україні та в Іспанії. 28 лютого в Іспанії було виявлено всього лише 33 інфікованих. А всього через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу! В Україні на 21 березня було виявлено 47 хворих, а вже через 11 днів - 669 інфікованих. Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня", - зазначив Геращенко. 

Крім цього, заступник глави МВС наголосив, що попри те, що за офіційними даними кількість випадків COVID-19 становить наразі 669 осіб, насправді хворих в країні значно більше. 

"Імунітет українців не сильніше імунітету китайців, італійців чи американців. Інфікованих COVID-19 в Україні набагато більше. Є ті, хто заразилися коронавірусом, симптоми якого дуже схожі з грипом, але не повідомляють про це медикам, і при цьому сидять вдома, не наражаючи на небезпеку інших", - додав держслужбовець. 

Водночас Геращенко наголосив, що інша частина інфікованих переносять COVID-19 легко і непомітно, майже як звичайну застуду. Однак такі інфіковані особи можуть заражати інших. 

У зв'язку з цим в МВС закликали громадян дотримуватися карантину та самоізолюватися після прибуття з-за кордону. 

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що з обсервації у столичному готелі "Козацький" втекли близько 60 людей, які повернулися в Україну з Катару.

Loading...