Підвищення зарплат і пенсій: Зеленський назвав, коли Україна вийде на "людський" рівень "соціалки"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, не варто очікувати, що рівень "соціалки" стане європейським

За декілька років ми вийдемо на нормальний, "людський" рівень "соціалки". Про це під час брифінгу у межах робочої поїздки до Львова, який транслював телеканал ZIK, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Підвищення "соціалки"… Поставлена задача – збільшення заробітної плати науковцям, вчителям, медикам і, наскільки це можна, пенсіонерам. Я знаю, що готується друга програма. У нас була 80+, готується – я не знаю, коли, не знаю дати, 75+. І, окрім цього, збільшення "соціалки" буде. Чи буде вона – в рази? Чи буде вона європейського рівня? Я думаю, що очікувати цього не треба. Але це буде цього року чи наступного, бюджет на наступний рік, але вона буде збільшена. І все одно, у будь-якому випадку, за декілька років ми вийдемо на нормальний, "людський" рівень "соціалки", соціального забезпечення заробітних плат. У будь-якому випадку ми повинні це зробити, навіть якщо нам буде дуже важко, складно, тому будувати країну треба, це інфраструктура. І соціально допомагати людям, бо незрозуміло, для кого ми її будуємо", - сказав Зеленський.

Новини за темою: У 2021 році підвищення мінімалки в Україні планується у два етапи, - проєкт держбюджету

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що державний бюджет на 2021 рік передбачатиме 159 млрд грн на підвищення зарплат. Разом з тим прем’єр підкреслив, що згідно з прогнозом Мінекономіки зростання ВВП у 2021 році очікується в межах 4,6-4,7%, що своєю чергою "дає підстави збільшити заробітну плату".

Loading...