Підліток, якого друзі підпалили для соцмереж, розповів деталі інциденту

Постраждалий Володимир Кадр з відео

Товариші запропонували хлопцю вибрати один з двох варіантів: підпал чи сто ударів у голову

Дванадцятирічний підліток, якого у Запорізькій області однолітки підпалили задля відео в соцмережі, розповів деталі інциденту. Про це повідомила волонтер Злата Некрасова у Facebook

Як зазначається, постраждалий Володимир наразі лікується з опіками ніг, рук, геніталій та сідниць. Наприкінці листопада компанія товаришів облили хлопця рідиною, яка містила понад 60 відсотків спирту. Після цього хлопці підпалили школяра сірниками. 

"Я пішов до друзів додому на ночівлю. Потім ми пограли інтернет-ігри і всяке таке. Потім Кирило згадав про самопал, це саморобний алкогольний напій... Вони облили мені штани. Вони хотіли спочатку трохи налити і згасити відразу..." - розповів Володимир. 

Новини за темою: На Донеччині військовий побив, підпалив і обікрав співслужбовця

За його словами, друзі запропонували обрати один з двох варіантів: погодитися на підпал або отримати 100 ударів по голові. Таким чином, хлопець погодився на підпал. 

"Взагалі я не хотів цього. Але вони сказали: або сто щиглів, а у Кирила щиглі... це замах з кулака", - зізнався постраждалий. 

Нагадаємо, наприкінці листопада у Бердянську діти підпалили 12-річного хлопця, аби зробити "круте" відео для соціальних мереж. "Режисери" зізналися, що сподівались швидко погасити вогонь, який, за їхніми планами, не мав залишити опіків.

Loading...