Під Полтавою жителі продовжують страждати від гару і смороду, незважаючи на обіцянки голови ОДА Синєгубова про сміттєпереробний завод

Олег Синєгубов "Полтавщина"

Незважаючи на обіцянки голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова побудувати новий сміттєпереробний завод жителі області продовжують страждати від гару і смороду. Про це йдеться в сюжеті NewsOne.

3 вересня на Макухівському сміттєзвалищі знову спалахнула пожежа. Дим і полум'я заполонили більшу частину області. 9 вересня вогонь на полігоні ще продовжували гасити. До ліквідації залучили 37 осіб та 14 одиниць техніки. Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС у Полтавській області. Через це стан повітря в деяких районах міста погіршився. За словами заступника міського голови Полтави Олексія Чепурка, до поліції передали заяву про підозру підпалу.

У ДСНС звітують: пожежі на полігонах побутових відходів на Полтавщині гасять по кілька разів на рік. І це дійсно проблема. Під час горіння сміття виділяються токсичні речовини. До того ж під шарами мотлоху - вибухонебезпечний метан. Отруйні озера з фільтратом на полігоні, які містять шкідливі речовини, вимиваються з дощем і потрапляють в ґрунтові води. Для усунення екологічної катастрофи в області вкрай необхідно побудувати сміттєпереробний завод. Наприкінці весни очільник Полтавської області Олег Синєгубов на своїй Фейсбук-сторінці написав, що зустрівся з місцевими жителями Щербанівської ОТГ. І пообіцяв, що незабаром представить комплексну програму утилізації твердих побутових відходів. Однак марно.

Люди знову залишилися один на один зі своїми проблемами, а голова області Олег Синєгубов і надалі буде щось обіцяти і не виконувати в інших селах і містечках області.

Loading...