Під Києвом фабрика ялинкових прикрас втрапила у скандал через іграшки з логотипом армії Росії

Ялинкові прикраси з логотипом армії Росії Facebook / Сергій Савченко

Новорічні кульки з логотипом російської армії побачили відвідувачі фабрики під час екскурсії

На Київщині Клавдієвська фабрика ялинкових прикрас втрапила у скандал через те, що виготовляла новорічні іграшки з логотипом російської армії. Відео з виготовленими кульками оприлюднив екскурсовод Сергій Сваченко у Фейсбук.

Після розголосу інциденту в мережі на нього відреагував виконувач обов’язків очільника правління фабрики Павло Гукасов, який приніс вибачення за виготовлення таких прикрас. Як повідомив Гукасов у Фейсбук, іграшки побачили відвідувачі підприємства під час екскурсії. А іграшки компанія виготовляє через те, що не змогла відмовитися від ринку РФ.

"Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була Російська Федерація. У зв'язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частина річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів", – написав представник Клавдієвської фабрики.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика!

За словами Гукасова, всі замовлення з Росії йшли без його уваги через економічну кризу. "Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва даного замовлення", – йдеться в повідомленні.

У результаті, представник правління фабрики вибачився за інцидент і заявив про знищення тиражу прикрас із логотипом армії РФ, проте й звернувся до авторів відео. "Дана конфліктна ситуація дала мені поштовх до зміни налаштувань системи і надалі всі замовлення будуть безпосередньо проходити цензурний та етичний контроль. Хочу висловити подяку авторам відео на вказівку проблем у нашій системі прийому замовлень, але в свою чергу, хочу побажати їм більш глибоко вникати в суть питань, перш ніж винищувати працю людей і хайпувати на недоліках інших", – висловився Гукасов.

Новини за темою: У Києві, крім головної ялинки країни, з'явиться головна ялинка міста

Раніше повідомлялося, що цього року верхівку головної ялинки України прикрасять не традиційною зіркою, а декоративним капелюхом. Також комунальники вперше у якості головної ялинки почали встановлювати штучне дерево.

Loading...