Під час вагітності коронавірус може передаватися дитині, - лікарі

Фото з відкритих джерел

Фахівці зазначають, що жоден із заражених немовлят не перебуває у критичному стані

Лікарі дитячої лікарні Ухань заявили, що вагітні жінки, заражені новим типом коронавірусу, можуть передати його своїй ще ненародженій дитині. Про це повідомляє CNA.

Такого висновку фахівці дійшли після того, як 2 лютого жінка, заражена коронавірусом народила дитину. Новонародженому провели тест через 30 годин і підтвердили наявність вірусу.

Лікарі зазначили, що у малюка - стабільні життєві показники, немає лихоманки чи кашлю, проте у нього спостерігалася задишка. Рентген грудної клітини виявив ознаки зараження вірусом, також у немовляти виявили деякі порушення функцій печінки.

Також спеціалісти розкрили і другий випадок зараження новонародженого. Немовля народилося здоровим 13 січня, але пізніше вірус виявили у його няні, а через кілька днів - у матері. У самої дитини симптоми пневмонії, викликаної коронавірусом 2019-nCoV, з’явилися 29 січня. На даний момент складно сказати, від кого саме передався вірус, зауважують лікарі.

Вони додали, що жоден із заражених немовлят не перебуває у критичному стані.

Станом на сьогодні від небезпечного китайського коронавірусу померли 490 людей у Китаї та за його межами, також загалом у світі смертельним вірусом інфіковані 24 тисячі людей (20 438 випадків зараження на материковій частині Китаю і 189 поза її межами).

Loading...