live

Під час карантину пенсії та соцдопомогу перепризначать автоматично, - Мінсоцполітики

Після закінчення карантину буде проведено перерахунок пенсії

Фото з відкритих джерел

У Міністерстві соціальної політики заявили, що на період карантину пенсії та державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

"Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх пенсій і допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) пенсій та допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів", - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві розповіли, що після завершення карантину або обмежувальних заходів буде здійснено перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги або пенсії на підставі поданої особою заяви та необхідних документів.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 2 квітня, Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій згідно із затвердженим графіком.

Loading...