П’ята частина з усіх "виборчих" проваджень стосується можливого підкупу, - Клименко

Ігор Клименко

Нині відкрито вже 123 кримінальних провадження

З усіх кримінальних проваджень, відкритих за фактами порушення виборчого процесу, п’ята частина стосується ймовірних фактів підкупу. Про це в ефірі програми "Свобода слова" заявив голова Національної поліції Ігор Клименко.

"Хочу дати свіжі дані: на даний момент 123 кримінальних провадження вже відкрито Національною поліцією (за фактами порушення виборчого процесу – ред.). В той же час хочу сказати про підкуп виборців. П’ята частина всіх кримінальних проваджень – це підкуп. Продовжується та сама історія – це, зокрема, ті самі продуктові набори, з логотипами політичних партій", - сказав Клименко.

За його словами, у поліції цьогоріч також стикаються з такою проблемою, що нашим громадянам за місяць пропонують надалі проголосувати за когось, дають за це аванс у 250-300 гривень, і потім вже напередодні безпосередньо виборчого дня говорять, за кого голосувати, з фотографуванням такого бюлетеня. Клименко уточнив, що поліція фіксує такі факти.

Новини за темою: На цих виборах буде все: і підкуп, і гроші, і маніпуляція, - Журавський

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції запропонує змінити форму бюлетенів у зв’язку з тим, що кандидати нерідко змінюють свої імена та прізвища, стаючи однофамільцями лідерів виборчих перегонів. 

Loading...