Перспектив – нуль: Через 5-7 років бойової авіації в Україні не буде, – Лиходід

Олександр Лиходід Скріншот відео

У цій ситуації є два варіанти дій, каже гість ток-шоу

Перспективи для бойової авіації в Україні нульові: через 5-7 років бойової авіації у нас не буде.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив льотчик Олександр Лиходід.

"Перспектив бойової авіації в Україні – нуль. Через 5-7 років бойової авіації у нас не буде. Варіанти два: перший варіант – зробити самим, другий варіант – купити. Пояснюю: купувати мотлох немає сенсу, його не застосуєш в сучасних умовах. Купувати нові 4-го, 5 покоління – я вам скажу, бюджет України на 2020 рік - 30 млрд дол. Це бюджет наш. Розробка від креслень до першої серії літака F-22 "Раптор", який зараз в передових рядах, літак 5-го покоління, - 74,5 млрд дол.! Два з половиною бюджети України – розробка. Вартість одного "Раптора" – 140 млн дол.", – сказав Олександр Лиходід.

Новини за темою: Є три версії катастрофи Ан-26, кількох посадовців відсторонили, – Верещук

Гість ток-шоу додав: "Виробництво своїх винищувачів – бомбардувальників, винищувачів-перехоплювачів – неможливе апріорі".

Олександр Лиходід пояснив, що для цього в України немає ні грошей, ні часу, ні відповідних потужностей.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Один із курсантів помер у лікарні, куди потрапив у дуже важкому стані.

Загалом у результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Водночас один курсант-третьокурсник вижив. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

У вівторок, 29 вересня, в Харкові прощалися з Віталієм Вільховим – одним з курсантів, загиблих в авіакатастрофі, яка сталася 25 вересня під Чугуєвом.

Наступного дня церемонію прощання та поховання провели у Львівській області, де народився загиблий курсант Харківського національного університету Повітряних сил.

Loading...