Перш ніж порівнювати Україну із Сингапуром чи Британією, наблизьте її до їхніх умов, – Влащенко про скандал із Третьяковою

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

Журналістка наголосила на більшій відповідальності політиків за сказане

Чим би не завершилася ситуація із скандалом для народної депутатки Галини Третьякової, та повинна думати, що говорить.

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила журналістка, телеведуча Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко нагадала про скандал, який розгорівся після оприлюднення відео, на якому зафіксовано, як народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються "діти низької якості". Журналістка констатувала, що думки у суспільстві розділилися.

"Але я хочу сказати одне: люди, які займаються політикою або є чиновниками, тобто люди, які є представниками народу в державному апараті, вони повинні взагалі думати, що вони роблять... Відповідальність трохи інша. Чому говорять, що перш ніж виходити з бізнесу в політику, з державної служби, ще звідкись, потрібно триста разів подумати, чи готові ви весь час бути в напрузі, думати, що ви формулюєте, як ви формулюєте, тому що ваші слова сприймаються як слова представників влади. І тому, звичайно ж, слова Третьякової так образили всіх, тому що якісь експерти відразу почали апелювати до досвіду Великої Британії або Сингапуру в соцполітиці, відразу почали говорити про те, що перш, ніж порівнювати нас з Сингапуром, з Великою Британією, як це робить пані Третьякова, треба хоча б трошки наблизити Україну до тих умов, в яких живуть, наприклад, в Британії, до тих зарплат, до сервісного обслуговування, до відношення до простого американця, простого британця тощо", – зазначила Наташа Влащенко.

Новини за темою: Скандальна заява Третьякової: У "Слузі народу" заявили, що напрацьовують етичний кодекс фракції

Вона наголосила: "Усі міркування про передовий досвід тьмяніють перед питаннями – а чи є у наших громадян гарантований дохід, а чи є у наших громадян гарантоване медобслуговування, а чи є у наших громадян гарантована підтримка держави, наприклад, якщо вони не можуть знайти роботу?".

Наташа Влащенко резюмувала, що, чим би не завершилася ця ситуація для Галини Третьякової, та повинна думати, що говорить.

Новини за темою: Депутатка Третьякова відповіла, у якому випадку готова піти у відставку

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.Loading...