Перестрілку в Броварах міг підготувати коп Педос, що працює на Порошенка, - Кива

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Відсторонений від посади начальник Вінницької поліції Юрій Педос є людиною експрезидента Петра Порошенка. А стрілянина в Броварах спрямована на дискредитацію глави МВС Арсена Авакова. Про це "Стране" розповів Ілля Кива, народний депутат "Опозиційної платформи - За життя".

"Зараз йде системна гра з дискредитації глави МВС Арсена Авакова. Але Зеленському потрібно розуміти, що єдиним форпостом і захисником є Аваков. Це прекрасно розуміє глава Офісу президента Андрій Єрмак, якому Аваков стоїть поперек горла, тому що глава МВС не дає йому повноцінно керувати Зеленським. Але також це прекрасно розуміє Петро Порошенко, який побачив всю безпорадність президента Зеленського - він не здатний протистояти і захищати себе", - розповів Кива.

На його думку, Єрмак і Порошенко об'єдналися, щоб змістити Авакова і отримати бажаний приз - трофей у вигляді Зеленського.

"Юрій Педос (начальник Вінницької поліції - Ред.) - це людина Порошенка, яка за завданням експрезидента підготувала ряд провокацій всередині країни. У Броварах був лише перший акт свавілля. Все керівництво Вінницької поліції відсторонено від роботи, але це не нівелює відповідальності і поліції в Броварах, тому що подібні пригоди потрібно запобігати", - резюмував Кива.

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах Київської області сталася стрілянина, в результаті якої було спершу затримано 10 осіб. За попередньою версією, стався конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками.

У свою чергу глава МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції визначення квот перевізників у місті.

В Київській області ввели спецоперацію по розшуку п'яти автомобілів, в яких можуть знаходитися учасники перестрілки в Броварах.