Перестрілка в Броварах: Київська ОДА відшкодує збитки жителям

Затримання фігурантів по стрілянині в Броварах Антон Геращенко.

Заступник голови Київської ОДА повинен встановити розміри збитку і організувати допомогу

Жителям міста Бровари буде відшкодовано збитки, понесені в результаті масштабної перестрілки у п'ятницю, 29 травня. Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

На місце події виїхав заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик. Він повинен встановити розміри збитку і організувати допомогу, потрібну жителям квартир, які могли постраждати від стрільби.

Новини за темою: Це навіть сутичками не можна назвати: Зеленський відреагував на події у Броварах


"У першу чергу, йдеться про можливі розбиті вікна квартир. На місці буде складено план допомоги та зібрано інформацію для встановлення суми збитків", - повідомив Лісовик.

У свою чергу, тимчасово в.о. голови Київської ОДА Василь Володін прокоментував перестрілку в Броварах.

"Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку в цьому місті гостре, як ніколи. Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Упевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить всяких негативних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області", - додав Володін.

Новини за темою: Перестрілка у Броварах: Учасникам додатково інкримінують замах на вбивство кількох осіб

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах Київської області відбулася стрілянина, внаслідок якої затримано 10 осіб. За попередньою версією, стався конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

Loading...