Перероблений "Молот": "Укроборонпром" може поставити на озброєння нову модель міномета у 2020 році

Міномет "Молот"

Фото з відкритих джерел

Наразі нова модель проходить останні стадії випробування

Київський завод "Маяк" розробив нову модель міномета, яку "Укроборонпром" може поставити на озброєння до кінця 2020 або в 2021 році. Про це повідомив заступник гендиректора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм в інтерв'ю Радіо НВ.

Як зазначається, нова модель є переробленою версією міномета "Молот", від якого Міністерство оборони України відмовилось. Причиною цього стали низка вибухів, які спричинили загибель кількох військових.

"Була така трагічна історія з мінометом Молот. Це нова модель, тобто перероблена, і вона буде називатися інакше", — пояснив заступник гендиректора "Укроборонпрому".

Новини за темою: Військовий експерт про вибух міномета: «Молотів» на озброєнні цієї військової частини не було

За словами Найєма, наразі нова модель міномета проходить останні стадії випробування. 

"По мінометах, думаю, в нас буде велика новина до кінця цього року чи наступного року. Дуже сподіваюсь, що буде поставлена на озброєння нова модель міномета... Це новина, ми поки що про це не говорили. Я сподіваюсь, що він врахує всі недоліки, які були раніше", — додав він.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2018 року у Харкові розірвався український міномет "Молот", у результаті чого постраждали кілька військових.

У результаті тодішній Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що оборонному комітету Верховної Ради варто звернутись до Міністерства оборони та "Укроборонпрому" щодо призначення повних ревізій наявних мінометів "Молот" та їхнього гарантійного обслуговування заводом-виробником.Loading...