live

Перед повним закриттям пункти пропуску на західному кордоні штурмують тисячі заробітчан

Утворилися багатокілометрові черги із громадян, які хочуть пішки перетнути кордон

Перед повним закриттям кордонів, що анонсоване на 27 березня, тисячі українців намагаються потрапити додому, внаслідок чого, біля західних пунктів пропуску утворилися черги, довжиною у кілометри. Про це повідомляє Страна.UA

Згідно з повідомленням, у пунктах пропуску Дорогуськ-Ягодин та Корчова-Краковець, що залишилися відкритими, з польської сторони зібралися тисячі громадян. Люди годинами чекають в нейтральній зоні, поки їх забере в Україну транспорт, що поки ще їздить.

З польської митниці пішоходів ведуть поставити штамп, далі - черга на автобус, де всередину пускають максимальну кількість пасажирів, потім на українській митниці в автобусі вони заповнюють бланки, де вказують місце проведення самоізоляції.

Як зазначається, піший перехід в Медика-Шегині закрила польська сторона, і поки тільки тривають переговори про його відкриття. Відомо, що періодично відкривають перехід для пішоходів в пункті пропуску Гребенне-Рава-Руська, але туди потрібно потрапити у визначений час.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Новини Львова та України (@news_lviv) 27 Бер 2020 р. о 3:05 PDT

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, а про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати. 

Loading...