live

Пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, – Павло Розенко

Павло Розенко. Фото: fdlx.com

Верховна Рада не внесла зміни до державного бюджету

Українські пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, оскільки 30 березня народні депутати не підтримали зміни до державного бюджету.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Гість ток-шоу зауважив, що учорашнє голосування у Верховній Раді показало, наскільки влада відірвана від реальності. З його слів, владу цікавить співпраця з МВФ та продаж землі, а українців – зовсім інші питання, зокрема, зміни до державного бюджету України, проте це голосування було провалене. У контексті цього він нагадав про обіцянки влади виплатити пенсіонерам по 1 тисячі гривень з 1 квітня.

"Бюджет учора не проголосований, а це означає, що коштів у Пенсійного фонду сьогодні немає, не дали коштів Пенсійному фонду, і з 1 квітня 2020 року пенсіонери не отримають 1 тисячі надбавки до своїх пенсій. Мало того, що влада не зробила індексації 1 березня 2020 року, ще й пенсіонери не отримали своєї тисячі, яка їм була потрібна ще вчора. Те, що вони це зроблять через місяць, вибачте, кожен день сьогодні ростуть ціни. Кожен день ми бачимо, що картопля, цибуля, морква, рис, гречка, всі крупи дорожчають, а люди не отримують своїх ресурсів", – заявив Павло Розенко.

Новини за темою: Пільги й виплати пенсіонерам і безробітним: Який соціальний захист можуть отримати громадяни під час карантину?

Як повідомляли, 30 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради парламентарі не підтримали запропоновані Кабінетом міністрів зміни до державного бюджету.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявляв, що з 1 травня уряд розпочне індексацію пенсій громадянам країни. А з 1 квітня Кабмін буде готовий виплатити додаткову тисячу гривень тим пенсіонерам, які мають пенсію меншу за 5 тисяч гривень.

Loading...