Пенсійний фонд свідомо банкрутують, щоб зробити приватним, – Савченко

Надія Савченко Скріншот відео

Людей заганяють у ситуацію невиплати пенсій, зазначила колишня народна депутатка

Пенсійний фонд свідомо і спеціально банкрутують, створюють велику пенсійну діру, щоб зробити його приватним.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попереднього скликання Надія Савченко.

Гостя студії зауважила, що сьогодні Пенсійний фонд України свідомо знищують, а роблять це для того, щоб його приватизувати.

"Зараз просто хочуть зробити приватним Пенсійний фонд, тому його банкрутують. Для того, щоб приватизувати підприємство, воно не повинно коштувати дорого. Зараз його свідомо банкрутують, доводять до нуля, роблять велику пенсійну діру, заганяють людей у ситуацію, що буде невиплата пенсій. Ми пам’ятаємо, таке було. І далі його будуть приватизувати, розбивати на частини і приватизувати маленькими фондами. А далі йдіть – і укладайте контракт із Пенсійним фондом, сплачуйте у нього гроші, і це буде ваша пенсія, коли ви вийдете на пенсію", – наголосила Надія Савченко.

Новини за темою: Індексація та підвищення пенсій в Україні: Кому перерахують виплати в 2021 році

Гостя студії зауважила, що такі фонди користуватимуться коштами українців, але гарантії про те, що вони діятимуть до того часу, коли у людини настане пенсійний вік, немає.

"Питання у тому – а де ж сенс? А сенс у тому, що ці приватні маленькі пенсійні фонди, які будуть належати, як завжди, якійсь одній великій транснаціональній корпорації, будуть користуватися вашими грошима все ваше життя. Уявляєте, який це шалений обсяг коштів, якщо вся країна з 37, як нам кажуть, мільйонами платить кожен місяць собі на пенсію. Гроші крутяться, гроші заробляють. Вони усе життя користуються вашими грошима для того, щоб ви їх не зашивали у себе в матрац або не купували якусь тверду валюту… А далі не факт, що всі ці пенсійні фонди до вашої старості, а це в когось 30 років, у когось 40 років, доживуть", – застерегла Надія Савченко.

Новини за темою: Владу з 1 січня очікує новий виклик: Рева застеріг, що перерахунку пенсій військовим пенсіонерам не буде

Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що влада планує з 2021 року ввести доплати до пенсій для людей, які старші за 75 років.

Як повідомляли, у вересні цього року для 65-річних зросте мінімальна пенсія. Це пов'язано зі зростанням мінімальної зарплати.

Loading...