Павленко: Партія "Самопоміч" часто під патріотичними гаслами фактично займалася мародерством

Народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Павленко

Партія "Самопоміч" часто під патріотичними гаслами фактично займалася мародерством, грабуючи і дискредитуючи державу. Про це заявив народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Павленко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Протягом останніх 5 років ми, як фракція, неодноразово звертали увагу на дії колишньої влади. "Самопоміч" була частиною влади Порошенка. Вони під гарними патріотичними словами фактично займалися дуже часто мародерством", – сказав він.

Політик підкреслив, що в даному випадку мова йде і про наживання на війні.

"Я впевнений, що прийде час, коли всі ті, хто наживався на війні різними способом, в даному випадку це теж один з варіантів, коли наживались на війні. У той час, коли збирали волонтери, держава виділяла, забираючи у пенсіонерів і дітей кошти в підтримку армії, ті чи інші посадові особи з самого верху до самого низу, добираючись до ресурсу, починали грабувати, але при цьому добре співали гімн, казали "Слава Україні", фактично дискредитували країну", – додав Павленко.

Як повідомляли, депутата Львівської обласної ради від "Самопомочі", начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун підозрюють у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.