Патріарх Філарет одужав від коронавірусу COVID-19

Патріарх Філарет

Фото з відкритих джерел

Наразі його виписали з лікарні

Предстоятель УПЦ Київського патріархату патріарх Філарет одужав від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба УПЦ КП.

"Дорогі у Христі браття і сестри! По милості Божій, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет одужав від хвороби. Патріарх Філарет отримав негативний результат тесту на COVID-19, який свідчить про те, що коронавірус подолано", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, патріарх почувається добре, його виписали з лікарні. Наразі він перебуває у своїй резиденції в Київській патріархії.

Новини за темою: У Харківській міськраді офіційно підтвердили, що Кернес хворіє на коронавірус

"Святійший владика дякує архієреям, духовенству, парафіянам і усім, хто молився і переживав за нього під час його хвороби. Предстоятель Київського Патріархату також висловив глибоку вдячність лікарям та медичному персоналу, які опікувалися ним, і усім лікарям, які, ризикуючи власним здоров'ям, знаходяться поруч із хворими", - додали у пресслужбі.

Новини за темою: Від коронавірусу помер головний педіатр Львова

Нагадаємо, на початку вересня під час планового тестування у предстоятеля УПЦ Київського патріархату патріарха Філарета діагностували коронавірусну хворобу COVID-19.

Loading...