Пасічник отримав анонімний лист через бунт шахтарів в "ЛНР"

фото з відкритих джерел

Бунт у лавах шахтарів, який останніми днями був на окупованих територіях, сьогодні отримав продовження під егідою так званих народних месників.

Про це повідомляє "Інформаційний навігатор".

Так, після відправленого ватажку "ЛНР" Пасічнику відкритого листа з вимогою вирішити проблеми гірників, у відкритих джерелах було опубліковано інше звернення — від так званого "Комітету визволення Донбасу".

В цьому зверненні анонімні автори звертають увагу на катастрофічну ситуацію із заборгованістю по зарплаті шахтарям невизнаної "ЛНР" і тяжке становище тисяч сімей шахтарів, які живуть надголодь.

Пасічник отримав анонімного листа через бунт шахтарів в "ЛНР" infonavigator.com.ua

Своєю чергою, обіцянки так званого керівництва "ЛНР" погасити борги перед шахтарями чотирьох охоплених страйком шахт, притягти до відповідальності винних у розкраданні коштів, а також припинити переслідування шахтарів і членів їхніх сімей виконані не були. У зв'язку з цим, так званий "Комітет визволення Донбасу" зажадав від Пасічника в найкоротші терміни оприлюднити через засоби масової інформації план вирішення кризи, що склалася. Якщо ж цього не буде зроблено, шахтарі продовжать страйк.

"Комітет визволення Донбасу" пригрозив звернутися до Організації Об'єднаних Націй (ООН), Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) та Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) із проханням вплинути на так звану владу так званої "ЛНР".

Нагадаємо, газета The Washington Post писала, що борги із зарплати робітникам шахт на непідконтрольній українському уряду території виникли через скорочення вивезення вугілля в Росію на 75%, що, зі свого боку, пов'язано з падінням світового попиту на паливо через пандемію коронавірусу.

Протест тривав від 5 червня. Під землею перебували 119 шахтарів. У підконтрольних НЗФ ЗМІ страйк не висвітлювали.

В Антрациті, де страйкують шахтарі, влада т. зв. "ЛНР" ввела карантин. Жителям рекомендували "суворий режим самоізоляції".Loading...