Папа Римський розкритикував противників карантину

Папа Римський Франциск Фото з відкритих джерел

Представник Ватикану вважає, що будь-яка криза посилює соціальну несправедливість

Папа Римський Франциск розкритикував противників карантинних обмежень і тих, хто на цьому наживається. Про це пише Bloomberg.

"З одного боку, ми маємо збільшення числа тих, хто нещадно нажився на нещастях інших, тих, хто думає лише про себе, хто протестував або скаржився на певні обмежувальні заходи, не в змозі прийняти, що не всі мають однакові здатності та ресурси перед лицем пандемії", - сказав Франциск.

Представник Ватикану вважає, що будь-яка криза посилює соціальну несправедливість, що вже існує у суспільстві, проте разом з тим, вона здатна пробудити в людства найкращі якості.

Папа Римський стверджує, що держави, які намагаються насамперед врятувати економіку, забувають, що "справжній розвиток має допомагати всім людям і людині як такій".

"Нам потрібні зміни. Пандемія призвела до кризи наших організаційних та розвиткових моделей. Це викрило багато несправедливості, тривожну тишу й медичні та наукові проблеми, велика кількість наших братів піддається процесам соціального відторгнення та деградації", - додав Франциск.

Новини за темою: Папа Римський назвав секс і їжу "божественним задоволенням"

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск закликав світові держави списати борги найбіднішим країнам, які постраждали від пандемії COVID-19.

Loading...