live

Пандемія виявила одну з найжорсткіших проблем нашого суспільства, – Наташа Влащенко

Журналістка та телеведуча Наташа Влащенко

ZIK

"Яка у нас повага до інших людей?"

Пандемія коронавірусу виявила одну з найжорсткіших проблем українського суспільства – хто ми взагалі всі, які у нас цінності, яка у нас повага до інших людей та чи думаємо ми про своє майбутнє?

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила журналістка, телеведуча Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко зачитала останні статистичні дані від Міністерства охорони здоров’я, які свідчать про те, що коронавірусна інфекція шириться країною і щодня забирає щораз більше життів українців. Проте, зауважила телеведуча, не всім сьогодні сидиться вдома та нагадала про кричущий випадок із нападом на знімальну групу телеканалу ZIK, що трапився у Гідропарку. Сьогодні поліція затримала одного із нападників.

Новини за темою: Прокуратура повідомила про підозру нападнику на журналістів ZIKy

"Але суть не тільки в одній людині. 60 осіб, як ви знаєте, втекли з готелю "Козацький", з обсервації. Їх там щось не влаштувало, обіди дорого коштували або щось ще там було не так, і жодних думок про те, що вони порушують закон, про те, що вони піддають смертельній небезпеці людей, які живуть поруч з ними – нічого цього навіть близько не було. І, знаєте, ця пандемія виявила одну з найжорсткіших наших проблем – хто ми взагалі всі? Які у нас цінності? Яка у нас повага до інших людей? Чи думаємо ми про своє майбутнє? Чи не наплювати нам на сусіда і на людину, яка йде вулицею назустріч нам? Це дуже і дуже важливі питання, мені здається, що нам треба їх вирішити", – наголосила Наташа Влащенко.

Телеведуча зауважила, що пострадянське суспільство змішалося із споживацтвом і породило абсолютно нове покоління, представники якого говорять, мовляв, нам нічого не загрожує, а на людей похилого віку нам начхати. Наташа Влащенко переконана, що цього слід позбутися, інакше буде дуже складно.

Як повідомляли, у Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Невідомі молодики напали на знімальну групу телеканалу ZIK в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Після інциденту журналістка Алла Жизневська написала заяву у поліцію.

У МВС відреагували на інцидент та запевнили, що всі нападники будуть встановлені та покарані.

Додамо, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про затримання громадянина, який напав на знімальну групу телеканалу ZIK.

Loading...