live

Пандемія коронавірусу: Скільки коштують маски в інтернеті, які не можна придбати в аптеках

Фото з відкритих джерел

Деякі продавці продають товар і за 12 грн за штуку

Нарівні з антисептиками для рук самим дефіцитним товаром в Україні стали маски для обличчя. Носити їх вже потрібно не за бажанням, а в обов'язковому порядку - без маски часто не пускають ні в магазин, ні в аптеку. "Страна.ua" дізналася за скільки в інтернеті можна придбаті маску, якої не можна придбати в аптеці.

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Скріншот

Зокрема на сайтах вказують ціни від 20 до 100 грн за маску. А деякі продавці продають товар і за 12 грн за штуку.

"Найдешевші пропозиції, які нам вдалося знайти - одна маска по 12 гривень за штуку. На знімках видно, що в обох випадках маску робили своїми руками в межах домашнього виробництва", - пише видання.

Скріншот

У статі наголошується, що сприяли дефіцитності товару колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук та його чиновники. Вже після початку епідемії вони продали за кордон, за деякими даними, близько тисячі тонн медичних масок і респіраторів. За це ексглаві уряду загрожує кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, у зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу у світі в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня

Також МОЗ закликало громадян носити маски, коли вони виходять на вулицю. При цьому українцям під час карантину рекомендують залишати свої оселі лише у крайніх випадках - для походу у магазин або в аптеку. 

В країні наразі не прцюють торгові центри, виставки. На час карантину забороняється проводити заходи, де збирається більше 200 осіб. Також не працює метрополітен та наземний транспорт. 

 
Loading...