Пандемія COVID-19: Обмежувальні заходи потрібно вводити диференційовано, – інфекціоніст

Ольга Голубовська Скріншот відео

Ольга Голубовська каже, що заходи мають бути відповідними до епідситуації у регіонах

Обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 потрібно вводити диференційовано – залежно від того, в якому стані перебувають регіони.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила заслужений лікар України, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ольга Голубовська.

Ведуча програми Наташа Влащенко поцікавилася у гості, чи можливе посилення карантинних обмежень з огляду на погіршення епідеміологічної ситуації з рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19.

"Я вважаю, що обмежувальні заходи потрібно вводити диференційовано залежно від того, в якому стані який регіон перебуває, тому що там, де велике зростання, це одні заходи. Там, де було це зростання і воно пішло на спад, як Чернівці, наприклад, це інші заходи. А є регіони, які плюс-мінус – є випадки, але не в такій кількості", – зазначила Ольга Голубовська.

Новини за темою: Ольга Голубовська у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", – повне відео

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 30 червня, в Україні виявили 706 нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19. За минулу добу від ускладнень, спричинених COVID-19, померло 12 осіб, однак впоратися з недугою змогли 88 пацієнтів.

Як повідомляли, станом на 30 червня карантин послабити не можуть Київ та ще 13 областей. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Loading...