Паломники на кордоні з Білоруссю забезпечені всім необхідним, - МЗС

Зустріч прикордонників із хасидами ДПСУ

Втім, у відомстві закликали продовжити комунікацію з розв'язання цього питання на рівні урядів України та Ізраїлю

Паломники на кордоні з Білоруссю забезпечені їжею та напоями, втім у МЗС закликали продовжити комунікацію з розв'язання цього питання на рівні урядів України та Ізраїлю. Про це у своєму Facebook повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

Зокрема, Єнін розповів, що багато часу приділив у вівторок тематиці хасидів і ситуації в окремих пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю, в тому числі провів зустріч з послом Ізраїлю Джоелем Ліоном.

За його словами, попри те, що значна кількість громадян Ізраїлю продовжує перебувати між білоруським і українським пунктами пропуску, спільними зусиллями української влади, посольств Ізраїлю в Україні та Білорусі, а також низки єврейських громад України вдалося забезпечити паломників кошерною їжею і напоями.

У МЗС нагадали про необхідність неухильного дотримання законодавства України з питань в'їзду і перебування на її території.

Новини за темою: Аваков: Закликаємо хасидів поважати український закон та не провокувати ситуацію на кордоні

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що через заборону в'їзду в Україну на кордоні із Білоруссю застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників.

Згодом голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко зустрівся з групами іноземців, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі всупереч обмеженням в'їзду.

Однак, попри загрозу відповідальності та заборону в'їзду, хасиди не полишають спроб потрапити до Умані

Loading...