Пальчевський: Щодня у Великій Британії роблять 100 тисяч тестів на коронавірус, а в Україні – 1,5 тисячі за увесь період

Телеканал ZIK

Влада у нинішній ситуації вирішили піти шляхом "обдурення публіки"

У Великій Британії щодня проводять 100 тисяч ПЦР-тестів на виявлення коронавірусу. А в Україні за увесь цей час зроблено 1,5 тисячі аналізів. 

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політик, засновник клініки "ЄВРОЛАБ" Андрій Пальчевський.

"В Україні у розпал епідемії, коли 100 тисяч хворіє в Іспанії, 110 тисяч в Італії, 100 тисяч в Англії, 50 тисяч в Німеччині, коли померло уже 50 тисяч людей, у нас все по-іншому. Знаєте, скільки аналізів ПЦР робиться, наприклад, у Великій Британії? 100 тисяч! А у нас за увесь цей час зроблено 1,5 тисячі аналізів. Ці роблять 100 тисяч на день! І от виступають наші можновладці, вони ж теж не  спеціалісти, і кажуть, що ми веземо тисячу систем. Але важливо, щоби ця тисяча систем підійшла до апаратів, які є. Якщо вони з Китаю привезуть системи, вони не підійдуть у більшості випадків, то треба везти і апарати. А апарати – справа дорога. Лабораторія ПЦР – це теж не жарт. Тому тут так важливо, щоби працювало державне й приватне співробітництво", – зазначив Пальчевський.

Новини за темою: У Львові госпіталізували чотириденне немовля з підозрою на коронавірус

Засновник клініки "ЄВРОЛАБ" також розповів, що пропонував керівнику РНБО та в Офісі президента свої послуги, щоб організувати пункти забору та досліджень зразків на коронавірус, однак йому не відповіли.  

Новини за темою: Отримали 13 позитивних результатів: Пальчевський назвав посади перших осіб держави, які проходили тест на коронавірус

На думку Пальчевського, влада у нинішній ситуації вирішила піти шляхом "обдурення публіки".   

Нагадаємо, станом на ранок 6 квітня, в Україні зареєстрували 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. 

 

 

Loading...