live

Пальчевський про коронавірус: Усюди хворіють, в Україні – ні. За кого ви нас маєте?

Андрій Пальчевський Фото - скріншот

Пальчевський нагадав, як після аварії на ЧАЕС розказували, що нічого страшного не сталося

"Чорний лебідь" у вигляді коронавірусу нині є випробуванням на правдивість влади.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив підприємець, телеведучий і політичний діяч Андрій Пальчевський.

Андрій Пальчевський звернув увагу на дивний, на його думку, факт щодо поширення коронавірусу.

"Ось цей "чорний лебідь" у вигляді вірусу, який сьогодні у нас є, в принципі, випробуванням на правдивість влади... Ось ми, заходячи сюди, говорили про те, що дивна картина – в Румунії хворіють, в Польщі хворіють, в Німеччині хворіють, в Греції хворіють, в Іспанії хворіють, в Італії хворіють, в Америці хворіють, в Китаї хворіють, в Росії хворіють, в Україні – не хворіють. Давайте поаплодуємо! Хочеться сказати: ви за кого нас маєте? Ми – люди, які пережили Чорнобиль, так чи ні? В 1986 році, яким теж розповідали, що дозиметри не працюють, що нічого страшного, ідіть 1 травня... Тут же є люди старшого покоління? Діти пішли на цей парад, хай йому грець", – заявив Андрій Пальчевський та наголосив, що тодішня радянська влада мала щось придумати, хоч би пожежу влаштувати на Хрещатику, але не допустити того параду.

Новини за темою: У МОЗ визначилися, кого можна вважати контактними особами при коронавірусі COVID-19

Як повідомляли, у ЄС вперше обговорили заходи на внутрішніх кордонах через поширення коронавірусу.

Нагадаємо, у контрольних пунктах в'їзду-виїзду по всій лінії розмежування на сході України посилили заходи, направлені на недопущення поширення на контрольовану територію коронавірусу.

Станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи, а загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла 82 164 осіб.

Loading...