Пальчевський про Бородянського: Я їх називаю "псевдоязичники"

Андрій Пальчевський

Фото з відкритих джерел

Телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський, коментуючи закон про дезінформацію, заявив, що у голови Мінкульту Володимира Бородянського раптом прокинулося бажання закрити рота своїм колегам, особливо тим, які не хвалять його. Про це Пальчевський заявив в ефірі телеканалу NEWSONE.

Він зазначив, що у програмі президента Володимира Зеленського не говорилося про те, що треба терміново ввести закон про обмеження та боротьбу зі свободою слова.

"Я зачитував пункти в програмі Володимира Зеленського, весело зроблені, про те, що не буде дурнів, але будуть дороги, про те, що якщо молодь буде хвилюватися, то тільки про те, яку квартиру і де купити, і т. д. Вже пройшов майже рік, і "нехай минуле минуло", і мені особисто вже зрозуміло, що ніяких епохальних звершень не буде. Їх не буде з тієї причини, що був порушений чіткий лад, і було порушено обіцянку людьми, які прийшли до влади, робити все в простому порядку: спочатку посадки, навесні, потім народовиявлення - референдуми, особливо по таким речам, як земля. Там нічого не говорилося про те, що треба терміново ввести закон про обмеження та боротьбу зі свободою слова. А тим більше, вирішувати буде Бородянський. У якого, як ми знаємо, був свій канал, за принципом: їмо курку разом або кидаємо цеглини один в одного разом. Все було чудово. Канал був російськомовний. Але, як всі люди, схильні до мімікрії, раптом у ньому прокинулося бажання закрити рота своїм колегам, особливо тим, які не хвалять Бородянського", - сказав Пальчевський.

Телеведучий підкреслив, що Бородянський має піти.

"Я їх називаю "псевдоязичники". По-перше, тому що вони всі між собою говорять російською, а по телевізору все нібито українською мовою одразу ж починають. Цей дихотомізм, диморфізм, це ніби дві форми існування: ось тут я російською, а з вами, "шановні друзі, українською мовою". У Бородянського два мільйони, які він виплатив своїм працівникам премії, у грудні, "вбили" Бородянського, як би він не ходив, що б він не розповідав, який він чудовий патріот. Ми знаємо який: два мільйони виплатив своїм, тому, як кажуть: він зробив свою погану справу - він має піти. Сьогодні я прочитав про те, що уряд виділив 9 мільйонів на стартапи. Це дві київські квартири - це нічого. До речі, як їм про це в газетах можна писати, і після цього вони ще спокійно сплять? Ось тут Бородянський повинен сказати: я виступаю проти таких газет і негайно закрити їх - за дурість. Колись Гітлер (хорошого можна вчитися в тому числі і у ворогів) говорив генералам: генерал, я забороняю вам говорити дурниці. Уявляєш, Бородянський так журналістам каже: я забороняю вам говорити дурниці. Це було б круто", - додав він.

Loading...