Пахнуть жасмином і лавандою: "Укрпошта" випустила унікальні марки-наліпки з різними ароматами

Ароматизовані марки "Садовий жасмин" та "Лаванда"

Укрпошта

Марки мають нестандартну круглу форму та пахнуть квітами

У середу, 15 липня, національний поштовий оператор "Укрпошта" випустив унікальні круглі поштові марки-наліпки, надруковані на ароматизованому папері. Про це йдеться на сайті оператора. 

Як зазначається, в обігу вже з'явилися марки "Садовий жасмин" та "Лаванда" із серії "Садові квіти". В "Укрпошті" цю серію марок називають унікальною через те, що вони надруковані на спеціальному папері: легенько потерши зображення квітів на знаках поштової оплати, можна відчути запах жасмину або лаванди (залежно від марки). 

Крім цього, знаки мають незвичну круглу форму, а в їхній основі – самоклеючий папір, тобто марка наноситься на конверт у форматі наліпки.

Ескізи для серії "Садові квіти" розробила член Національної спілки художників України Наталія Кохаль. Раніше її марки "Лелека білий" та "Соловейко східний" здобули перше місце у конкурсі "Найкраща марка Європи — вибір колекціонера 2019". 

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбулася 15 липня у ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна. Тираж кожного знака — 100 тисяч примірників, номінал — 13,50 грн.

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки Укрпошта

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки Укрпошта

"Ми в "Укрпошті" хочемо популяризувати філателію та зробити її цікавою для більшої кількості людей. Тому зі свого боку ми продовжуємо шукати нові ідеї та дивувати Україну і світ свіжими підходами", – зазначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Новини за темою: "Укрпошта" закупила 500 автівок для пересувних відділень

Нагадаємо, раніше "Укрпошта" ввела в обіг поштову марку "Передова", присвячену боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19.

Loading...