Ожегов: Місцеві еліти на чолі з Медведчуком повинні разом вимагати від Зеленського закупити вакцину від коронавірусу в РФ

Сергій Ожегов Facebook / Сергій Ожегов

Своїм голосуванням українці показали, що вони не розраховують на допомогу центральної влади в Києві. Тому переможці місцевих виборів на чолі з "Опозиційною платформою - За життя" Віктора Медведчука повинні взяти вирішення питання про закупівлю вакцини від коронавірусу в свої руки. Про це написав у своєму Facebook блогер Сергій Ожегов.

"Переконаний, що місцева влада в регіонах, чиї політичні проєкти на цих виборах показали досить непогані результати, повинні зараз, поки епідемія тільки на старті, якомога швидше послухати голос розуму і подумати про своїх громадян. Найлогічніший варіант, коли місцеві еліти разом з ОП-ЗЖ Віктора Медведчука спільно виступлять зі зверненням до київської влади негайно вирішити питання із закупівлею вакцини від коронавірусу в Росії", - упевнений блогер.

"Варто, нарешті, назвати речі своїми іменами - потрібно негайно перешкодити проведенню депопуляції України!" - додав він.

Ожегов нагадав, що в жовтні глава політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук під час зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним домовився про те, що влада РФ позачергово виділить Україні партію вакцини "Супутник V" від коронавірусу.

"Нещодавно Медведчук використовував свої дружні стосунки з Путіним і домовився, щоб Україна могла позачергово отримати російську вакцину від COVID-19. Власне, сам Медведчук разом з сім'єю вже вакцинувалися російським препаратом", - зазначив блогер.

"Щоб захистити українців, зараз потрібно всього лише офіційне звернення Києва до влади РФ", - підкреслив автор.

Ожегов попередив, що без вакцини наслідки епідемії коронавірусу можуть бути набагато більш плачевними для України.

"Цього разу, з вакциною, вже не вийде так, як вийшло кілька років тому в Генічеську, коли мер міста заради порятунку городян був змушений звернутися до глави Криму і той дав термінове розпорядження обігріти місто.

Епідемія та вакцина - це інше. Тим більше що без вакцини на цей раз наслідки можуть бути набагато плачевнішими. А постраждають через твердолобість Зеленського і компанії, як завжди, прості українці", - застеріг блогер Сергій Ожегов.

Loading...