Оцінки онлайн: В Україні запустили "пілот" шкільних е-журналів та е-щоденників

В Україні розпочали випробовувати шкільні електронні щоденники та журнали Фото з відкритих джерел

Після успішного тесування електронні щоденники та журнали стануть доступними всім українським школам

Міністерство освіти і науки розпочало в Україні випробування безкоштовних додатків для ведення шкільних електронних щоденників та журналів. У пілотному проєкті візьмуть участь два-три заклади кожної області. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

Як зазначається, тестування електронних додатків триватиме з 5 до 16 жовтня. Після чого, орієнтовно у листопаді цього року, державні е-журнали та е-щоденники стануть доступними всім українським школам на безоплатній основі.

"Є достатньо комерційних пропозицій щодо комплексних цифрових рішень для шкіл, які містять ці сервіси. Але не всі школи можуть собі дозволити їх фінансово. Тому ми пропонуємо базову безкоштовну версію електронних журналів та щоденників, а школи вже зможуть обирати", – зазначив заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький.

За даними МОН, ті школи, які перейдуть на ведення електронних журналів, зможуть відмовитись від їх дублювання в паперовому вигляді. Для цього МОН готує відповідні зміни до низки нормативно-правових документів.

Новини за темою: Ніяких більше паперів в держорганах, - Зеленський про незворотну діджиталізацію

"А в майбутньому, завдяки широкому застосуванню електронних журналів, коли учень змінюватиме школу, вся інформація про його успішність, здобутки тощо буде прямувати за ним до нового навчального закладу. А для нас буде відкрита ще й можливість переспрямовувати за таким учнем державні кошти на його навчання", – додав Артур Селецький.

Нагадаємо, раніше в МОН повідомляли, що під час дистанційного навчання заклади освіти можуть запровадити власну шкалу оцінювання та не виставляти учням бали з певних предметів. 

Loading...