live

Останній день обсервації: Зеленський сьогодні приїде до Нових Санжар

Фото з відкритих джерел

Евакуйовані з Уханя громадяни перебували у карантинній зоні два тижні

Сьогодні, в останній, 14-й день обсервації у Нових Санжарах очікують на візит президента України Володимира Зеленського.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ, який разом із оператором Петром Таргонським два тижні перебував на обсервації із евакуйованими з китайського Уханя громадянами.

Андрій Лащ зазначив, що раніше тим, хто перебуває у карантинній зоні, повідомляли, що вони вийдуть із санаторію у Нових Санжарах о 10-й ранку, проте з огляду на візит президента України Володимира Зеленського завершення обсервації відтермінували орієнтовно до 12 години 5 березня.

Новини за темою: Люди, які перебувають в обсервації у Нових Санжарах, здорові, - МОЗ

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебували на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де перебували на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомляв про все, що там відбувалося.

Loading...