Основою подальших заходів проти пандемії буде адаптивний карантин, - Шмигаль

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Більш детальний план уряд представить найближчим часом

Міністерство охорони здоров'я працює над різними сценаріями продовження адаптивного карантину в умовах пандемії COVID-19, сценарії подальших протиепідемічних заходів будуть представлені найближчим часом. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні Міністерство охорони здоров'я працює над різними сценаріями продовження адаптивного карантину. Анонсів робити не буду, тому що насправді опрацьовуються різні варіанти. Вчора були розмови з французькими і німецькими епідеміологами. Ми дивимося і шукаємо найкращі практики", - сказав він.

За словами прем'єра, швидше за все, основою подальших протиепідемічних заходів буде адаптивний карантин, а за яким саме сценарієм - влада представить найближчим часом на засіданні уряду.

Шмигаль додав, що українська економіка не повинна страждати від тотального локдауну. На його думку, "дуже добре себе виправдовує наш адаптивний локальний карантин".

Новини за темою: "Карантин вихідного дня": Коли в Україні очікувати на локдаун та чорну зону

Раніше заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що в Україні хочуть посилити карантин, зокрема заборонити проведення масових заходів та обмежити роботу ТРЦ, спортзалів та басейнів.

Loading...