Осінь 2021 року: Стало відомо, коли почнуться зйомки пріквела "Гри престолів"

Кадр з серіалу "Гра престолів" Фото з відкритих джерел

Планується, що на екрани пріквел вийде у 2022 році

Фанати серіалу "Гра престолів" в очікуванні пріквелу серіалу, зйомка якого запланована на осінь 2021 року. Про це повідомив генеральний директор Warner Media Джейсон Кілару, передає видання Games Radar.

Як повідомляється, серіал буде складатися з 10 серій. Він буде називатися "Будинок дракона". Планується, що на екрани пріквел вийде у 2022 році.

Крім того зазначається, що наразі підтверджено ім'я лише одного актора, який зніметься в новій кінороботі. Це Педді Консідайн - зіграє короля Визеріса Таргарієна. 

Педді Консідайн Фото з відкритих джерел

Подробиці сюжету поки тримають в таємниці, проте відомо, що пілотний епізод створить британський режисер Мігель Сапочник, який до цього зняв кілька серій "Гри престолів", вони вважаються одними з найбільш видовищних у стрічці.

Новини за темою: Померла британська акторка Діана Рігг відома за ролями у "Грі престолів" та бондіані

Нагадаємо, в минулому році вже повідомлялося, що американський телеканал НВО розпочав зйомки пілотної серії приквелу "Гри престолів" у Північні Ірландії, де відзняли більшу частину основного серіалу. Тоді автор саги Джордж Мартін у своєму Twitter неофіційно назвав серіал "Довга ніч". 

Loading...