Осіб із підозрою на коронавірус транспортуватимуть спецгелікоптером, - Аваков

Техніку надали на умовах безоплатного контракту

Спеціальний гелікоптер для транспортування осіб з підозрою на COVID-19 ДСНС

В Україні ймовірних інфекційних хворих на коронавірус COVID-19 будуть транспортувати на спеціальному санітарному гелікоптері. Про це сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє пресслужба ДСНС. 

Згідно з повідомленням, на цілодобове чергування заступив багатофункціональний вертоліт-трансформер Мі-8МТВ-1, який на умовах безоплатного контракту передала авіакомпанія "Українські вертольоти" для транспортування ймовірних хворих на коронавірус. 

"Він обладнаний медичним модулем з повним комплектом устаткування для екстреної медичної допомоги та підтримки життєдіяльності, зокрема, ізоляційною капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, а також знезаражувальним душем", - розповів Аваков.

Як зазначається, вертоліт нестиме чергування на авіаційному майданчику ДСНС, а евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км по всій території України.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров'я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що коронавірус COVID-19 діагностували у п'ятьох українців, які перебувають за межами України.

Також станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб, а загальна кількість інфікованих зросла до 83 388 осіб.

Loading...