"Ощадбанк" готовий продовжити ще на три місяці дію карт для пенсіонерів з ОРДЛО

Фото з відкритих джерел

Про це стало відомо на засіданні

Представники "Ощадбанку" заявили, що готові ще на три місяці продовжити дію банківських карток для пенсіонерів із окремих районів Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє в Telegram-каналі пресслужба української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі.

"Представники "Ощадбанку" заявили про готовність продовжити термін дії банківських карток для отримання виплат пенсіонерами ще на три місяці. Таким чином, пенсіонери ОРДЛОУ зможуть отримати пенсії та соціальні виплати, якщо російська сторона відновить роботу КПВВ", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Українцям підвищать пенсійний вік і вимоги щодо стажу: Коли і кого торкнеться

Окрім цього, відбулося засідання підгрупи з безпеки, яка підтвердила дієвість координаційного механізму, що застосовується у разі порушення режиму припинення вогню.

Також українська делегація нагадала російській стороні, що 13 листопада політичні радники голів держав "нормандського формату" вирішили продовжити відпрацьовувати конкретні механізми координації та навіть їх письмово фіксувати.

Новини за темою: Виплати пенсій в ОРДЛО: ЄСПЛ став на сторону України

Нагадаємо, у вівторок, 24 листопада, відбулося онлайн-засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. 

Loading...