Опитування Зеленського оплатять меценати, - нардеп

Заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Президент особисто давав орієнтири й вибирав напрямки 5 питань "всенародного опитування"

"Всенародне опитування", яке ініціював президент Володимир Зеленський, буде проводити громадська організація, а профінансують його меценати, заявили в партії "Слуга народу". Про це повідомила заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі "Громадського радіо".

Зокрема, вона розповіла, що президент особисто давав орієнтири й вибирав напрямки 5 питань "всенародного опитування".

За її словами, проводити опитування буде громадська організація, а фінансувати його будуть меценати коштами "українського походження".

"Я думаю, що найближчим часом про цю громадську організацію заявлять офіційно. Це буде якась громадська організація, яка буде цим займатись спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол саме по відповідях людей, по цьому опитуванню, щоб його можна було оприлюднити одразу та звірити з офіційними результатами", - сказала Кравчук.

Вона запевнила, що є багато меценатів, небайдужих людей, "це не такі великі кошти" для опитування. Політичну відповідальність несе ініціатор цього опитування.

Кравчук наголосила, що кошти будуть українського походження. 

"Юридично це опитування буде закріплено нардепами чи президентом які подадуть відповідний законопроєкт", - додала вона.

Новини за темою: Всеукраїнське опитування від Зеленського: Навіщо насправді питати про корупцію та Донбас і кому це потрібно

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

Пізніше в мережі почали активно поширювати "опитувальник Зеленського" з усіма п'ятьма питаннями, які будуть поставлені на Всеукраїнському опитуванні в день проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Loading...