"Опозиційна платформа – За життя": ЗМІ, що поширюють фейки про Медведчука понесуть відповідальність відповідно до українського законодавства

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

ЗМІ, які розповсюджують фейки про голову політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народного депутата України Віктора Медведчука понесуть відповідальність відповідно до українського законодавства. Про це йдеться у заяві політсили.

Наводимо її текст дослівно:

23 жовтня 2020 року низка ЗМІ, таких, як "Інтерфакс-Україна", "Українська правда", "РБК-Україна" безпідставно і керуючись примітивним політичним замовленням поширили брехливу інформацію про те, що СБУ затримало учасників організації (активістів), причетних до рейдерських захоплень і протестних акцій, які нібито мають відношення до голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" народного депутата України Віктора Медведчука.

Подібні заяви є цинічною брехнею і спрямовані на нанесення шкоди честі, гідності та ділової репутації Віктора Медведчука, а також є помстою за його принципову позицію щодо боротьби з зовнішнім управлінням Україною, встановлення миру на сході України, відновлення торговельно-економічних відносин із Російською Федерацією, боротьбою з дискримінацією російської мови.

Поширення даної брехливої інформації перед майбутніми виборами, призначеними на 25.10.2020, є частиною брудної програми передвиборчої боротьби, спрямованої на недопущення перемоги партії "Опозиційна платформа – За життя" на місцевих виборах.

Зазначені вище засоби масової інформації, а також ті ЗМІ, які поширять дану брудну фальшивку — нестимуть відповідальність відповідно до українського законодавства.