"Опозиційна платформа - За життя": Трагедія Бабиного Яру не повинна повторитися

Бабин Яр Фото з відкритих джерел

Трагедія Бабиного Яру не повинна знову повторитися. Відродження нацистської ідеології в будь-яких її проявах не допустимо. Про це йдеться в заяві "Опозиційної платформи - За життя", розміщеній на сайті партії.

Наводимо її текст дослівно:

29 і 30 вересня – річниця Трагедії Бабиного Яру. Це дні поминання і скорботи за десятками тисяч невинних людей, які стали жертвами нелюдських нацистських ідей про расову перевагу. Пам'ять про цю Трагедію пробуджує в наших серцях рішучість боротися проти ксенофобії та нетерпимості, насильства і дискримінації.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє про неприпустимість відродження нацистської ідеології в будь-яких її проявах. Ми засуджуємо будь-які спроби реабілітації та виправдання злочинців, які добивалися панування ціною людських життів. У цивілізованому, демократичному суспільстві немає місця спадкоємцям нацистських ідей.

Неприпустимо, коли влада заграє з радикалами, які розпалюють міжнаціональну ненависть і ворожнечу. Потурає їм і переписує історію. Коли на державному рівні проводиться політика обмеження культурних і мовних прав.

Трагедія Бабиного Яру не повинна повторитися! Україна повинна бути державою, яка поважає і гарантує права людини, незалежно від її етнічного походження, віри, мови або культури.