"Опозиційна платформа - За життя": Суд заборонив поширювати пасквіль Кіпіані про Стуса з брехливою інформацією про Медведчука

Фото з відкритих джерел

Чергова брудна провокація провалилася, зазначають у партії

Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року прийняв рішення за позовом голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації.

Як зазначає пресслужба політсили, суд постановив, що в ряді фрагментів книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" порушуються права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації.

Також суд встановив, що викладена в книзі інформація про народного депутата є брехливою і недостовірною.

Виходячи з цього, суд постановив заборонити поширювати книгу до того, як зазначені брехливі фрагменти будуть з неї вилучені.

Також автору книги Вахтангу Кіпіані і ТОВ "ВІВАТ" при поширенні інформації, пов'язаної з книгою під назвою "Справа Василя Стуса", в пресі, на радіо, телебаченні, в мережі Інтернет та інших ЗМІ забороняється використовувати інформацію, що міститься в розділі під назвою "Кримінальна справа № 5 – книга життя і смерті Василя Стуса" і ряді інших частин книги, які дають можливість ідентифікувати Віктора Медведчука як персонажа (дійова особа) твору без його згоди.

Крім того, автор книги і видавництво зобов'язані сплатити всі судові витрати.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел