"Опозиційна платформа - За життя" привітала українців з Днем визволення країни від фашистських загарбників

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вітає український народ з Днем визволення від фашистських загарбників. 76 років тому наприкінці жовтня 1944 року територія України була повністю звільнена від фашистської чуми. Про це йдеться в тексті повідомлення політсили.

Далі подаємо текст дослівно:

За роки війни й окупації Україна зазнала важких втрат. Мільйони мирних жителів стали жертвами нацистських злочинців і їхніх пособників. Мільйони були вислані на примусові роботи. 1 мільйон 700 тисяч українців загинули на полях битв. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих і схиляємо голови перед ветеранами Великої Вітчизняної, героїзм і мужність яких врятували український народ від знищення.

Наш святий обов'язок – зберегти пам'ять про цей Великий Подвиг і поставити надійний заслін спробам переписати велику історію Перемоги над нацизмом. Неприпустимо, щоб воїни-визволителі були забуті. Щоб зрадники і фашистські колаборанти стали новими героями України.

"Опозиційна платформа - За життя" відстоює право українського народу на героїчну історію. У той час як українська влада захищає радикалів, відмовляється святкувати День перемоги і принижує ветеранів, ми захищаємо пам'ять про славне поколінні українців, які врятували український народ і все людство від фашистського рабства.

У 1944 році Українські Фронти звільнили нашу рідну землю від фашизму. Сьогодні "Опозиційна платформа - За життя" та ініційований нашою партією громадський "Український фронт захисту історичної пам'яті" бореться проти ксенофобії, радикалізму, міжнаціональної ворожнечі та реабілітації нацизму.

МИР і ЖИТТЯ — воїни-визволителі вручили нам цей дар. Ми зробимо все, щоб його відстояти. ЗА МИР! ЗА ЖИТТЯ!