"Опозиційна платформа - За життя" доб'ється покарання для фальсифікаторів виборів у Харкові і їхніх покровителів

"Опозиційна платформа - За життя"

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Заява Харківського міського виборчого штабу ОП-ЗЖ

Вибори у Харкові пройшли з грубими порушеннями. На багатьох дільницях бюлетені, які за всіма вимогами законодавства повинні вважатися зіпсованими і недійсними, зараховувалися на користь Блока Кернеса "Успішний Харків". Голоси і протоколи "губилися", "зникали" члени комісій. Всі ці порушення були нами зафіксовані. Однак всупереч закону представникам нашої партії було відмовлено в можливості опротестувати ці підтасовки в суді.

27 жовтня у встановлені законом терміни були підготовлені позови до судів за зафіксованими фактами. Представники партії звернулися у Слобідський і Основ'янський суди Харкова, щоб оскаржити рішення дільничних виборчих комісій. Всупереч нормам виборчого законодавства, суди, які під час виборів повинні працювати у цілодобовому режимі, виявилися закриті. На вимоги відновити роботу, представники судів відповіли відмовою. Факт цього грубого порушення було зафіксовано у присутності поліції.

Надалі ситуація зовсім вийшла за правові рамки. Заяву представників партії не прийняли до розгляду на тій підставі, що терміни її подачі минули. Це прямо вказує на наявність у діях судових чиновників злочинного наміру.

"Опозиційна платформа - За життя" відмовляється визнавати ці незаконні дії й рішення. Ми будемо відстоювати свої права в судовому порядку. За фактом зриву роботи судів і злочинної бездіяльності судових чиновників буде подано відповідну заяву до Державного бюро розслідувань.

Місцеві феодали думають, що за допомогою фальсифікацій і беззаконня зможуть втриматися при владі. Але ми доб'ємося справедливості і захистимо голоси наших виборців! Винні у підтасовках і штучному паралічі судів понесуть заслужене покарання!

Пресслужба "Опозиційної платформи - За життя"