Оплата здійснюється вчасно: У Мінсоцполітики спростували інформацію про затримки з виплатою лікарняних

Укрінформ

У Фонді соцстрахування запевняють, що відсутні затримки з фінансування за усіма статтями видатків

Фонд соціального страхування заперечив інформацію про те, що в Україні існує затримка із фінансуванням допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні). Про це повідомляє у Facebook пресслужба Міністерства соціальної політики. 

"У зв'язку із заявою одного із спікерів у програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1" щодо затримок виплат лікарняних українським працівникам офіційно заявляємо, що Фондом соціального страхування України фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) та допомоги по вагітності та пологах здійснюється вчасно та в повному обсязі. На сьогоднішній день у Фонді відсутні затримки з фінансування за усіма статтями видатків", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Локдауну соціального захисту не буде: У Мінсоцполітики розповіли про ситуацію з фінансуванням пенсій та інших виплат

Окрім цього, у міністерстві заявили, що станом на 27 листопада було профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 23 листопада включно. 

Як зазначали у відомстві, відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" робочі органи фонду здійснюють фінансування страхувальників для виплати ними матеріального забезпечення своїм працівникам протягом десяти робочих днів після надходження від роботодавця заяви.

Новини за темою: Немає механізму: Милованов назвав, що потрібно, щоб розпочати виплати ФОПам по 8 тис. грн

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко підтвердив інформацію про те, що Державне казначейство призупинило фінансування деяких бюджетних видатків і програм.

Loading...