Омбудсмен емоційно відреагувала на заяву Третьякової про дітей "низької якості"

Фото: Людмила Денисова (facebook.com/denisovamlsp)

Заклики до насильства і дискримінації є неприпустимими в будь-якому демократичному суспільстві

Омбудсмен з прав людини Людмила Денісова рішуче засудила заяву народного депутата від партії "Слуга народу", голови комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галини Третьякової про дітей "низької якості" в малозабезпечених сім'ях. Відповідну заяву вона розмістила на особистій сторінці в Telegram.

Денісова вважає, що заклики до насильства і дискримінації є неприпустимими в будь-якому демократичному суспільстві.

Крім того, вона нагадала, що Україна приєдналася до Конвенції ООН про права людини, тим самим визнавши, що у всьому світі є діти, які живуть у важких умовах і потребують особливої уваги від держави. Також в той момент країна бере на себе зобов'язання надавати батькам матеріальну допомогу для дітей у разі потреби. Адже останні не вибирають сім'ю, в якій народжуються, і в певний період життя не можуть самостійно себе забезпечити і захистити.

У кінці заяви омбудсмен звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова та народних депутатів з метою недопущення зазіхань на основні права людини, відступу від демократичних цінностей і дискримінаційних закликів.

Новини за темою: Третьякова заявила, що в Україні є діти різних "сортів". Наступним кроком буде замір черепів? – Кацман

Нагадаємо, вчора Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

Після цих заяв нардепа Рада ФПУ у відкритому листі до спікера парламенту Дмитра Разумкова вимагає відкликати Третьякову з посади голови комітету, розцінивши її позицію як антисоціальну і антигуманну.

Пізніше скандальне висловлювання голови комітету прокоментували в Офісі президента.Loading...