live

Олег Синютка: Пандемія є викликом для влади і суспільства

Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

Народний депутат України, екскерівник Львівщини вказав владі на проблеми в умовах загрози коронавірусу

Ексочільник ЛОДА, народний депутат від "Європейської солідарності Олег Синютка вважає, що зараз варто підтримувати заходи безпеки, які застосовують в країнах Європи та Україні для боротьби з пандемією коронавірусу. Про це Олег Синютка заявив у своєму відеозверненні, розміщеному на YouTube.

"Однак, — провадить депутат далі, — ми бачимо відсутність системності у цій роботі, як в Україні, так і в регіонах, зокрема, у Львові. Переконаний, що лише при виконанні чітких послідовних кроків ми зможемо забезпечити безпеку українців".

Завдання опозиції, — вважає Олег Синютка, — дбати про людей, а, отже, вказувати владі на проблеми в її діях та рекомендувати правильні кроки.

"Як менеджер з багаторічним досвідом, лідер "Європейської солідарності" на Львівщині і людина, яка переживає за регіон, відчуваю необхідність постійної комунікації з мешканцями Львівщини і Львова.

Ми чули від міністра охорони здоров’я пропозиції закрити торговельні центри і й обмежити пересування Україною. Уряд у таких ситуаціях не може РЕКОМЕНДУВАТИ, а повинен ЗОБОВ’ЯЗУВАТИ до реальних дій органи місцевого самоврядування!", — каже ексочільник ЛОДА.

Українці ж, — на його думку, — не можуть бути заскочені зненацька такими рішеннями. Людям потрібно дати час на підготовку та пояснити як жити в нових умовах.

"Здоров'я українців — це головне, але ще одне важливе завдання для нас — порятунок економіки. Для того, щоб зберегти робочі місця, гарантувати виплати зарплатні як на державних, так і приватних установах. Щоб компенсувати збитки підприємцям. СИСТЕМНІСТЬ, БЕЗПЕКА і ЕКОНОМІКА — першочергові питання. Спочатку робота, а потім піар", -сказав Олег Синютка.

"Європейська солідарність" як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні, буде особливо ретельно моніторити дії влади та допомагати українцям захистити себе, — переконує він.

Loading...