Олег Ширяєв: Ми будемо вимагати, щоб всіх нападників на автобус "Патріоти – За життя" притягли до відповідальності

Олег Ширяєв 057.ua

Нікому з нападників на автобус "Патріоти – За життя" не вдасться відсидітися, бездіяльність правоохоронних органів у розслідуванні цього випадку не має виправдання. Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив куратор руху "ПАТРІОТИ – ЗА ЖИТТЯ" Олег Ширяєв.

"Одному з нападників на автобус "Патріоти – За життя" подовжили термін арешту. Безумовно, я вважаю, що це правильно. І я впевнений, подовжать всім 15 нападникам. У мене викликає побоювання наступне – на автобус нападало близько п'ятдесяти осіб. Решта тридцять п'ять, я впевнений, встановлені слідством. Зараз вони перебувають на волі. Бездіяльність правоохоронців мене обурює. Вони, напевно, думають, що їм це зійде з рук, але ми цього не допустимо. Відсидітися не вийде ані в нападників, ані в правоохоронців", - сказав він.

Олег Ширяєв зазначив, що процес навмисно саботується через страх правоохоронних органів перед радикалами.

"Минуло два місяці з моменту нападу, і немає нових затриманих. Слідство саботує процес розслідування – це мене обурює. Мені незрозуміла позиція правоохоронців в корені. Всі нападники встановлені. Я щиро хочу, щоб правоохоронці перестали боятися радикалів і діяли відповідно до закону", - підкреслив він.

Куратор руху також зазначив, що право на силовий вплив в нашій країні повинні мати виключно державні органи.

"Останні шість років радикали нападали, залякували їх, палили фаєри у них під відомствами, під будинками і так далі. Сформувався посттравматичний синдром. Але це неправильно – в нашій країні цього бути не повинно. Прерогатива сили та силового впливу повинна бути тільки у держави, у представників правоохоронних органів, у військових та інших силових структур. Це було б правильно", - заявив він.

В кінці Олег Ширяєв підсумував, що "Патріоти – За життя" вимагатимуть справедливості всіма законними методами і всіх нападників врешті решт притягнуть до відповідальності.