Олег Ширяєв: Ми будемо добиватися визнання "Нацкорпусу" терористичною організацією

Олег Ширяєв Фото з відкритих джерел

"Національний корпус" є терористичною організацією, яка сформувала по всій країні схрони з озброєння, вивезеного з зони бойових дій на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив регіональний керівник Громадянського руху "Патріоти - За Життя" Олег Ширяєв.

"Ми, "Патріоти - За Життя", будемо добиватися, щоб в Україні і за кордоном "Національний корпус" був визнаний терористичною організацією, члени якої, користуючись участю в АТО як добровольчий батальйон "Азов", вивозили із зони бойових дій зброю і боєприпаси. І це все озброєння вони використовували не для захисту України від агресії, а для продовження своїх безчинств", - сказав він.

Олег Ширяєв зазначив, що черговий схрон "Нацкорпусу" виявлений сьогодні на території Херсонської області.

"За нашою інформацією, за формування таких арсеналів відповідав Максим Жорін за наказом їх ватажка Андрія Білецького. У "Нацкорпусу" практично в кожній області України є схрони, і всі вони - з озброєння, вивезеного із зони АТО. І вони його використовують, зокрема, для нападу 27 серпня на автобус членів нашого руху на трасі під Харковом. Вони його обстріляли, на місці правоохоронці знайшли багато гільз. На відео, знятому очевидцями, видно, що нападники були зі зброєю", - підкреслив він.

Він також вказав на дедалі частіші випадки нападів псевдонаціоналістів: "Нацкорпус" - це терористи, які здійснюють напади на опозиціонерів, громлять агітаційні намети, переслідують людей. І останні 6 років вони користувалися безкарністю, яка розв'язала їм руки для знищення власного народу", - підсумував Олег Ширяєв.