live

Олег Карамазов звернувся до президента Зеленського щодо необхідності проведення розмови про майбутнє України

Олег Карамазов

Фото: Вікторія Сметана

Рок-музикант і громадський діяч Олег Карамазов звернувся до президента України Володимира Зеленського від імені українців, що досягнули видатних результатів у своїй професійній діяльності, про необхідність проведення розмови з главою держави про майбутнє країни. Це сталося під час ефіру міжнародного проєкту "Люди" у вівторок, 7 квітня в ефірі телеканалу "112 Україна".

В рамках цього було запропоновано всім бажаючим передати своє питання або пропозицію на сторінці "Люди. Запитання до Президента України" в соціальній мережі Facebook, з тим, щоб до кінця поточного місяця, в дні першої річниці обрання Володимира Зеленського на пост президента України, провести розмову видатних українців з главою держави у форматі медіа-конференції або телевізійної програми.

Протягом цього та попереднього років у проєктах "Люди", який висвітлювався телеканалом "112 Україна" та іншими ЗМІ, взяли участь представники міжнародного співтовариства:

– Ірина Мартин - уродженка України, магістр Вищої Лондонської школи економіки і політичних наук, Радник з питань міжнародної стратегії та дипломатії і Представник Королівського Інституту Міжнародних Відносин Великої Британії;

– телеакадемік Влад Ряшин;

– професор, кардіохірург Борис Тодуров;

– академік Петро Толочко;

– Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій;

– митрополит Берлінський Марк;

– кавалер ордена Британської імперії радіо- і телеведучий Всеволод Новгородців;

– продюсер і оглядач Юрій Молчанов;

– соліст нью-йоркської Метрополітен-опери, уродженець Донбасу Олексій Кузнєцов;

– лідер Національної платформи примирення і єдності Сергій Сивохо;

– священнослужитель лондонського кафедрального собору, Голова благодійного фонду Saints Alive Кембридж протоієрей Максим Нікольський;

– кандидат наук, керівник гірничодобувної корпорації Віктор Вишневецький;

– абсолютний чемпіон світу Олександр Усик;

– призер Олімпіад, Член Виконкому НОК України Олександр Крикун та багато інших.