Оксана Марченко випустить фільм " Я буду танцювати"

Оксана Марченко

Фото з відкритих джерел

Відома телеведуча Оксана Марченко найближчим часом випустить фільм під назвою "Я буду танцювати". У ньому вона розповість подробиці своєї участі в проекті "Танці з зірками", а також про те, що залишилося за кадром. Тизер до фільму телезірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Марченко покаже власну історію про те, що до проекту вона ніколи не займалася танцями і поділиться секретом, як за дуже короткий термін "з нуля" їй вдалося освоїти різні танцювальні стилі і чого їй це коштувало. Крім того, телеведуча поділиться, що ще заважало повністю зануритися в танець.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Доброе утро, друзья☀️Вот небольшой тизер к фильму "Я буду танцевать", о котором я вам говорила. Многие из вас "в теме"... вы поддерживали меня, писали, следили за эфирами. Поэтому можно смело сказать, что он появился благодаря вашей поддержке❤️ Совсем скоро я опубликую полную версию на моем YouTube канале OMTv. Следите за постами... #оксанамарченко #ЯБудуТанцевать

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official) 1 Авг 2020 в 1:15 PDT

Фільм "Я буду танцювати" найближчим часом вийде на Youtube-каналі Оксани Марченко. Про точну дату телеведуча також повідомить у своєму Instagram.